Değerli zilepekmezi.com müşterimiz ;

Ürün sevkiyatı sırasında herhangi bir bozulma olmaması için satın aldığınız ürün özelliklerine göre ambalajlama yapılmaktadır.

Kargo ücreti siparişi veren  müşterimize aittir. Fakat  100TL ve üzeri alışverişlerden herhangi bir kargo ücreti talep edilmeksizin Türkiyenin her yerine  teslimat yapılır. Şehir dışı yapılacak sipariş göndermelerinde ise anlaşmalı olduğumuz  kargo lar ile sevkiyat yapılmaktadır. Kargo firması ürününüzü teslim ederken kargo ücretini talep etmektedir. Kargo ücreti normal tarifelerin çok altında bir bedel dir. 10 kğ ağırlığındaki bir koli Türkiye nin hertarafına takriben 10 TL tutarında bir kargo ücreti ile gönderilmektedir.Anlaşmalı kargomuz Yurtiçi Kargo''dur.    

Kargo Fatura üzerinde yazılı varış adresinde alıcısı tarafından kabul edilmez, ücreti ödenmez veya alıcısı bulunamazsa 3 iş günü bekletilir, 3 işgünü sonunda ise kargo, sevkiyatın yapıldığı zilepekmezi.com adresine geri döner. Bu durumda kargo ücreti kesilerek alışveriş tutarının geri kalan kısmı iade edilir.

www.zilepekmezi.com online alışveriş sitesinden alışveriş yapanlar teslimat ve kargo ile ilgili bu şartları kabul etmiş sayılırlar.