Değerli zilepekmezi.com müşterimiz ;

Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Ürün sevkiyatı sırasında herhangi bir bozulma olmaması için satın aldığınız ürün özelliklerine göre ambalajlama yapılmaktadır.

Kargo ücreti siparişi veren  müşterimize aittir.(700 TL ve altı siparişlerde kargo bedeli 100 TL olarak tutara yansıtılmaktadır.) Fakat  700 TL ve üzeri alışverişlerden herhangi bir kargo ücreti talep edilmeksizin Türkiyenin her yerine  teslimat yapılır. Şehir dışı yapılacak sipariş göndermelerinde ise anlaşmalı olduğumuz  kargo lar ile sevkiyat yapılmaktadır. Kargo firması ürününüzü teslim ederken herhangi bir kargo  ücreti talep etmemektedir. .Anlaşmalı kargomuz Sürat Kargo''dur.    Kargo Fatura üzerinde yazılı varış adresinde alıcısı tarafından kabul edilmez, ücreti ödenmez veya alıcısı bulunamazsa 3 iş günü bekletilir, 3 işgünü sonunda ise kargo, sevkiyatın yapıldığı zilepekmezi.com adresine geri döner. Bu durumda kargo ücreti kesilerek alışveriş tutarının geri kalan kısmı iade edilir.

YURT DIŞI TESLİMAT ÖZEL ŞARTLARA TABİDİR. YURTDIŞI İÇİN ÖNCESİNDE BİLGİ VERİLMESİ GEREKİR.

www.zilepekmezi.com online alışveriş sitesinden alışveriş yapanlar teslimat ve kargo ile ilgili bu şartları kabul etmiş sayılırlar.