Değerli zilepekmezi.com müşterimiz ;

Veri Güvenliği :
zilepekmezi.com  Online İnternet Sitesi üyelerine ait kişisel bilgiler, mevcut tüm güvenlik önlemlerinin alındığı bir ortamda, en yüksek güvenlik şartlarında korunmakta ve bu bilgiler, firma içerisinde dahi, yetkili olmayan hiç bir kimse tarafından bilinmemekte ve görülememektedir. zilepekmezi.com Online üyelerinin kişisel bilgilerini, bizzat kişinin kendi onayı olmadan üçüncü şahıslarla paylaşmamayı ve hiçbir surette kötüye kullanmamayı taahhüt ve garanti eder.

Güvenli Alışveriş :
Alışveriş esnasında girdiğiniz kredi kartı bilgileriniz 256 SSL (Secure Socket Layer) olarak isimlendirilen, güvenli veri köprüsüyle bankaya ulaşır ve ödeme gerçekleştirilir. Bu esnada veya daha sonrasında bu bilgiler kesinlikle zilepekmezi.com Online tarafından kayıt edilmez.  Hiç bir zilepekmezi.com Online personeli de bu bilgilere erişemez. SSL sertifikasını tarayıcınızın altında bulunan bir anahtar veya kilit resmi ile görebilirsiniz. Ayrıca web sitemiz sabit ıp sistemi ilede veri giriş ve çıkışı kontrol edilmektedir. 3D Sanal kart Ödeme sistemi ilede güvenle kredi kartınızdan ödeme yapabilirsiniz.

 

Zilepekmezi.com online sitesinden alışveriş yapan müşterilerimiz gizlilik ve güvenlikle ilgili bu hususları kabul etmiş sayılırlar.