GÜVENLİK POLİTİKASI

Şirketimizin Güvenlik Politikası gereği; Müşterilerimizin güvenli bir şekilde, rahatça alışveriş yapabilmelerini sağlamak için en gelişmiş güvenlik sistemlerini kullanmaktadır. Sistemimizdeki 256 bit SSL sayesinde kredi kartı bilgileriniz üçüncü şahısların gözünden ve müdahalesinden korunmaktadır. Sipariş işlemlerinin bütün aşamasında tüm bilgi alışverişi SSL güvencesi altındadır ve tüm veri akışı şifreli olarak yapılmaktadır. Bu, pratik olarak kırılması mümkün olmayan bir şifrelemedir. SSL güvenlik protokolü sayesinde sitemize verdiğiniz kredi kartı bilgileriniz şifrelenerek bankaya gönderilir ve bu işlem sırasında bu bilgilere bizlerin dahi ulaşabilmesi mümkün değildir.

Web sitemiz hiçbir müşterisinin kredi kartı bilgilerini sisteminde saklamamaktadır. Bu sebepten dolayı kendi kredi kartı güvenliğiniz için, her sipariş oluşturma aşamasında kart bilgilerinizi tekrar girmeniz gerekmektedir.

ÜRÜN DEĞİŞTİRME : Zilepekmezi Online İnternet Sitesinden satın alınan ürünlerde değiştirme kabul edilmemektedir. İnternet sitemizden sipariş veren müşterilerimiz bunu önceden kabul etmiş sayılırlar.

ÜRÜN İADE : Zilepekmezi Online İnternet Sitesinden satın alınan ürünlerde iade kabul edilmemektedir. İnternet sitemizden sipariş veren müşterilerimiz bunu önceden kabul etmiş sayılırlar. 

GARANTİ ŞARTLARI : Zilepekmezi online İnternet Sitesi Pekmez Kuşburnu Salça Sirke Alıç Kategorilerinden satın alınan ürünlerin Özkaleli A.Ş. nin üretim kalite belgelerine haiz olduğunu ve web sitemiz kanalı ile pazarlanması yapılan diğer ürünlerinde üretim sertifikası, yasal kalite ve üretim belgeleri olduğunu bu tür belgesi olmayan ürünlerin satışının yapılamıyacağını taahhüt eder.